Telefon

+90 535 106 12 99

Adres

Üçevler Mahallesi Denizciler Cad. No: 172/B Nilüfer/BURSA

Hizmetlerimiz

Teknolojik gelişmelerin doğal bir yansıması olarak güvenlik sistemlerinin önemli bir gelişme göstermesine katkı sunmuştur. Bu alanda Access geçiş kontrol sistemleri önemli bir görevi icra etmektedir. Kişisel ya da toplu kullanıma açık olan umumi alanların kontrolünü kolaylıkla sağlamakta olan sistemlere, geçiş kontrol sistemler adı verilmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere sistemler belirli bir alana yönelen giriş ve çıkış taleplerinin teknik yazılımlarla kontrol edilmesini sağlamaktadır.

Sistemin çalışması için kurulmuş olan temel prensip ise şu şekildedir. Buna göre, parmak izi, retina ya da kart yardımıyla sisteme gösterilen verinin, sistem veri tabanı ile uyumlu olup olmamasına göre talebe anlık olarak cevap vermektedir. Bu nedenle yetkisi ve izni olmayan kimselerin girişi, Access geçiş kontrol sistemleri sayesinde önemli oranda kısıtlanabilmektedir.
Sistemi meydana getiren farklı sistem parçaları bulunmaktadır. Buna göre sistem:

Giriş Kontrol Paneli, (Sistemin yönetim ve karar mekanizmasını oluşturan en önemli aparatı olarak kabul edilmektedir.)
Yedek batarya, güç bağlantı kablosu, ana kart, giriş portu ve diğer unsurlar şeklinde meydana getirilmiş olan başarılı bir sistemdir.

Sistemde ihtiyaçlarınıza uygun olarak yazılımı genişletebilirsiniz. Ek talepler ve ayarlamaları sistemle uyumlu hale getirebilirsiniz. Örneğin panel 4 kapıyı giriş ve çıkışta kontrol için kurulmuş ise ve zamanla kapı sayısında artış ya da azalış meydana gelmiş ise, son duruma uygun güncellemeleri sistemde yapmanız mümkündür. Access geçiş kontrol sistemleri bu ve benzeri özellikleri sayesinde kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Şimdi Bizlerle İletişime Geçin

Sektöründe 15 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Gökmer Bilişim ve Güvenlik Sistemleri, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir.

İletişim

+90 535 106 12 99

Üçevler Mahallesi Denizciler Cad. No: 172/B Nilüfer/BURSA

info@gokmerbilisim.com.tr

×