Telefon

+90 535 106 12 99

Adres

Üçevler Mahallesi Denizciler Cad. No: 172/B Nilüfer/BURSA

Hizmetlerimiz

Hırsız alarm sistemi, ev veya işyerlerinde hırsızlık, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi oluşan durumlarda başkalarını haberdar edip yardım çağırmayı sağlayan elektronik güvenlik sistemidir.

Hırsız alarm sistemi hırsızlık anında alarmı devreye sokan bir sistemdir. Alarm devreye girdiğinde içeride ve dışarda sirenler bağırmaya başlar ve anında alarm takip merkezi devreye girer.

Ev güvenlik cihazları mükemmel güvenlik yatırımlarıdır çünkü iki alana hitap ederek hem istenmeyen kişilerin evlerimize girmesi konusunda caydırıcı özellik taşırlar hem de bu kişiler bir şekilde evlerimize girdiğinde de bizi uyararak bu kişilerin yakalanmasını sağlayabilirler.

Söz konusu alanın genişliği ve diğer yapısal özellikleri dikkate alınarak güvenliğin sağlanabilmesi için gerekli dedektör sayısının doğru bir şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Gökmer Bilişim ve Güvenlik Sistemleri olarak bu noktada biz sizlere yardımcı olmaktayız, hırsızların girebileceği bölgeleri tespit edip gerekli önlemlerin alınmasını sağlamaktayız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Şimdi Bizlerle İletişime Geçin

Sektöründe 15 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Gökmer Bilişim ve Güvenlik Sistemleri, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir.

İletişim

+90 535 106 12 99

Üçevler Mahallesi Denizciler Cad. No: 172/B Nilüfer/BURSA

info@gokmerbilisim.com.tr

×